یک تیم مثبت بسازید

هیچ کس نمی‌تواند به تنهایی یک زندگی موفق و شاد داشته باشد. ما همه برای رسیدن به موفقیت به حمایت، انرژی و عشق نیاز داریم. به همین دلیل است که تشخیص افرادی در محفل دوستان، همکاران و خانواده، آنهایی که به جای کمک به ما به ویرانی زندگی‌هایمان کمک می‌کنند و می‌توانند امید‌ها و رویا‌ها ی ما را خراب کنند و انرژیمان را تحلیل برند بسیار مهم است.
مثبت بودن را زندگی کنید و در اصول روزانه‌تان به کار ببندید. تلفیق انرژی مثبت در فرهنگ، سیستم و عملکرد‌هایتان بسیار مهم است. تحقیقات فراوانی نشان داده است که افراد مثبت و تیم مثبت نتایج مثبت و عالی تری خلق می‌کنند. در کتاب اتوبوسی به نام انرژی؛ با ده قانون برای بالا بردن انرژی مثبت در زندگی، شغل و کار گروهی آشنا می‌شوید.
هر کسی هنگامی که از طرف تیم مثبت و حمایتگری حمایت شود به سطح بالا تری از عملکرد می‌رسد. حالا به این موضوع فکر کنید که اعضای تیمتان چه کسانی هستند؟ سپس از خودتان بپرسید، من می‌خواهم چه کسانی در تیمم همراهم باشند و چه کسانی از آن خارج شوند؟ چه کسانی انرژی مرا بالا می‌برند و چه کسانی باعث تحلیل انرژی‌ام می‌شوند؟ چه کسانی کمک می‌کنند در بازی زندگی برنده شویم و چه کسانی موفقیتتان را خراب می‌کنند؟ چه کسانی به شما کمک می‌کنند بهترین‌های خودتان را نشان دهید و شما به چه کسانی کمک می‌کنید بهترین‌هایشان را نشان دهند؟
حالا زمان دوباره سازی تیمتان است. تیمی متشکل از دوستان، خانواده و همکارانی بسازید تا از شما حمایت کنند، مشوقتان باشند و باعث نشاطتان شوند. به آن‌ها از هدف‌هایتان بگویید و حمایتشان را بخواهید. بپرسید چطور می‌توانید در زندگی و کار حمایتگرشان باشید. اعضای تیم باید به یکدیگر کمک کنند تا تبادل انرژی مثبت وجود داشته باشد. زمانی که اعضای تیم دلخواه‌تان را تشکیل دادید، به طور مرتب اعضای آن را با انرژی مثبت تقویت کنید و اوج گرفتن آن‌ها را در موفقیت و خوشبختی تماشا کنید.

One thought on “یک تیم مثبت بسازید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *