رکن چهارم:فیزیکی

اشاره شده درکتاب ثروت هماهنگ نوشته ی جیمز آرتور ری

بدن سالم پذیرایی برای روح است و بدن بیمار زندانی است برای روح
فرانسیس بیکن

به یاد داشته باشید که انرژی در جایی که توجه‌مان به آن است، جریان دارد. هر بار که به آیینه نگاه می‌کنید و چیز دردناکی دربارهٔ بدنتان می‌گویید، در واقع به آن قسمت زشت بدن خود علاقه نشان می‌دهید. اگر چاق هستید و همه ی آنچه که با دیدن خودتان در آیینه احساس می کنید حس انزجار است چیزی به جز چاقی بیشتر به دست نمی آورید.
باید توجه‌تان را به قسمت‌های خوب و دوست داشتنی بدنتان معطوف کنید و برای آن سپاسگزار باشید .‌‌ همان طور که توجه‌تان را بر آنچه در خودتان می‌پسندید و زیباست می گذارید، گفتن این جمله که وقت کافی برای ورزش ندارد را ترک کنید و حتماً ورزش کنید.‌‌ درحالی که برای آنکه هستید قدردانی می‌کنید به صورت متفاوتی شروع به مراقبت از خود کنید. آرزوهای جسمی تان را بنویسید.‌‌ همان طور که یادداشت می‌کنید، تصویر آن را در مغزتان ایجاد کنید. مرتب تجسم سازی کنید و عملکرد‌ها و تفکراتتان مانند شخصی باشد که می‌خواهید باشید.

One thought on “رکن چهارم:فیزیکی

  1. درنا کوچولو says:

    چقدر جالب …. واقعا این نگاه های مترقی و متفاوت که تونسته توسعه رو برای ماورابحار ((: به ارمغان بیاره . با تمام علاقه و احترامم برای گذشتگان ما تو کله مون چه کردیم اینه چون نقش تو بنمود راست … یا آینه روبرو گوید …. یعنی از یه مفهوم متعالی شق اگه نخوایم بگیم منفی ، حداقل شق ایراد گیرانه اش رو برجسته کردیم چقدر جالب میگه « جستجوی خوبی در آینه و تمرکز بر اون » نه الزاما رک و گویی صراحت لهجه بی ملاحظه برای نشان دادن عیوب
    مرسی برای این انتخاب فیروزه بانو

    پاسخ: ممنون از شما. نوشته هایت توضیحاتم را کامل کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.