درمانگر

اندی اندروز هنگام کندن درختی خشکیده، نزدیک ایوان آشپزخانه شان، یک قوطی زنگ زده پیدا می کند که با اشیایی به جا مانده از گذشته پر شده بود.

هشت دکمه نقره ای با حکاکی ای از لنگر روی آن، انگشتری نقره ای که در وسط آن تصویر عقابی درون حلقه ای حکاکی شده بود. یک مدال نقره ای به شکل لنگر؛ مدال سیاه و نقره ای دیگری که تکه ای روبان قرمز، سیاه و سفید به آن چسبیده بود؛ مدال سیاه و نقره ای که به شکل صلیب بود و زیر آن تاریخ ۱۹۳۹ دیده می شد و سه عکس سیاه و سفید.
اولین عکس بالا تنه مردی با لباس نظامی بود. دومین عکس با قابی چاپی که حاشیه ای سیاه داشت، تزئین شده بود؛ سه تصویر در عکس دیده می شد: یک زن جوان، مردی با کت و شلوار و بلوز سفید و بچه ای که در یک گاری بچگانه بین آنها قرار داشت. به هر حال، زن با ترس و لرز به دوربین خیره نگاه می کرد. توجه مرد مستقیم به بچه بود و به همین علت نیم رخش مشخص بود؛ مطمئن نبود ولی فکر می کرد همان مرد یونیفرم پوش عکس قبلی باشد.
آخرین عکس مردانی به نوعی چکمه پوش… گویی برای سان دیدن به صف ایستاده بودند. در گوشه سمت صف جلو، بله! مرد یونیفرم پوش اولین عکس دیده می شد، چهار افسر با درجات بالای ارتشی در جلوی تصویر به چشم می آمدند؛ لباسهای سه نفر از آنها تیره بود و با مدال هایی که حدس می زد از جنس طلا یا نقره باشد، تزئین شده بودند؛ چهارمین مرد در دورترین قسمت چپ عکس، لباسی بی آلایش با همان طرح ولی کم رنگ تر پوشیده بود؛ این مرد را می شناخت؛ او، مردی بود که نمادش روی مدال حک شده بود؛ اما چرا تصویر آدولف هیتلر باید در زمین پشت حیاط اندی اندروز دفن شده باشد؟
او در این زمینه کنکاشی را آغاز می کند و با حقایقی ناگفته از تاریخ روبه رو می شود.
درمانگر: داستانی پر رمز و راز درباره ی حقیقت زندگی کتابی که به دوستداران داستانهای تاریخی و رمانتیک و کسانی که در مسیر رشد شخصی و بهسازی خود هستند پیشنهاد می شود.
پی نوشت: عکس ها واقعی است.

instagram: firoozeh_mehrzad

3 thoughts on “درمانگر

 1. درنا کوچولو says:

  چقدر جذاب و خیال برانگیر….
  پاسخ: خیلی این کتاب را دوست دارم، مخصوصا چون برگرفته از ماجرای واقعی است خیلی جذابه

 2. بیتا says:

  درمانگر رو خیلی دوست دارم .خیلی
  پاسخ: وقتت به خیر بیتای عزیز.
  پس به شما مژده چاپ شدن کتاب گمشده اندی اندروز را می دهم. حتماً تا نمایشگاه چاپ می شود. باز هم واقعیت های تاریخی را در قالب داستان بیان می کند. امیدوارم از کتابهای دیگر اندی اندروز هم خوشتان آمده باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *