قانون ۱

نکات بعدی را استخراج شده از کتاب در باغچه افکار و دروازه ای به هوشمندی بخوانید و ببینید چه نکاتی برایتان جدید است. از خودتان بپرسید آیا از این قوانین پیروی می کنید یا خیر و چگونه باید آگاهانه افکارتان را انتخاب کرده و ذهن تان را بر مبنای درست هدایت کنید.
کتاب ها را بخوانید و در عمل کاربرد اصول را دنبال کرده و متوجه شوید هنگامی که فعالانه افکار از ذهنتان عبور می کند چگونه احساساتی که قدرت تولید دارد را به وجود می آورد.
حالا قبل از شروع این اطلاعات را برای خودتان مشخص کنید.
چه چیزی از زندگی تان می خواهید؟
در حالی که قوانین را می خوانید، به طور خاصی درباره ی چیزهایی که مشخص کرده اید فکر کنید. ببینید کدام قانون طبیعت دوم شما است یا در کدام قانون باید بیشتر کار کنید. اگر با این قوانین زندگی کنید، موفقیتتان قابل پیش بینی است.
فقط خواندن لیست قدرت تغییر زندگی تان را نمی دهد. حتماً کتابها را بخوانید و از تجربه ریچارد استفاده کنید. اغلب قبل از آنکه عادات فدیمی مان را کنار بزنیم، نیاز به یک تجربه ی احساسی داریم. بهتان می گویم چطور می توانید یک رویداد احساسی که این قوانین را در درونتان جا دهد تجربه کنید.
آماده ی قوانین هستید؟ بفرمایید!
قانون ۱
من تصمیم می گیرم چه می خواهم.
زمانی را برای تصمیم گیری دقیق چه می خواهم و چرایش صرف خواهم کرد. همه ی جواب ها یی که شاید غیر ممکن به نظر آید و همه ی جواب هایی که فکر می کنم شاید شکست بخورد را کنار می گذارم و به خودم اجازه می دهد تصویر جدید و خارق العاده ای از زندگی ام تصور کنم.

کتابها را می توانید از این سایت تهیه کنید.

One thought on “قانون ۱

  1. درنا کوچولو says:

    یعنی ادم عینهو و به قولی عینهون!!! همین عکس ِ میشه ها … ولی جا نزنیم بریم جلو که اتفاق خوبه تو راهه!
    پاسخ: 🙂 به امید خدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *