تفسیر تصوراتتان

مکعب خودتان است.

اندازه آن نفس شماست: یک مکعب بزرگ به این معنی است که شما کاملا از خود مطمئن هستید و یک مکعب کوچک برعکس.

عمود قرار گرفتن مکعب به معنی آن است که چقدر آدم خاکی ای هستید. روی شن ها قرار دارد؟ شما احتمالا بسیار ادم خاکی ای هستید. شناور در آسمان؟ در ابرها سیر می کنید.

جنس مکعب نشان می دهد که چقدر فکرتان باز است: مکعب های شفاف متعلق به افراد شفاف، مکعب مات به معنای محافظه کار . درخشان؟ به احتمال زیاد یک فرد مثبت هستید که یکی از هدف هایتان بالا بردن روحیه دیگران است. ساخته شده از گرانیت، سنگ مرمر؟ به احتمال زیاد محفاظه کار ولی انعطاف پذیر هستید.
ترفند این است؛ هنگامی که خواسته شد تا یک مکعب خالی و انتزاعی را شرح دهید، تخیل شما تمایل دارد آن را به پروژه ای با هویت خودش بر روی آن تعمیم دهد.

نردبان نشان دهنده دوستان است.

اگر نردبان تان بر مکعب تکیه داده است؟ دوستان تان به شما وابسته و نزدیک هستند. نردبان سست یا محکم است؟ بلند یا کوتاه؟ آیا آن را در داخل مکعب می بینید؟ و یا آن را به یک طرف تکیه داده، یا روی زمین افتاده؟ در حال حاضر شما خود قادر به نتیجه گیری هستید.

اسب نشان دهنده شریک رویایی شماست.

نوع اسب آنچه را در شریک رویای تان آرزومندید نشان می دهد. برخی از افراد یک اسب بارکش قهوه ای، دیگران یک پگاسوس درخشان و یا تکشاخ را می بینند.
آیا اسب تان از روی محبت مکعب تان را بو می کند و یا گوشه ای از آن را گاز می گیرد؟ از مکعب دور یا در حال دور شدن هستند؟ این می تواند به شریک فعلی تان، و یا انکه ارزویش را دارید اشاره داشته باشد.

گل نشان دهنده کودکان است.

تعداد گل ها مربوط به تصورتان از تعداد بچه هایتان است . برخی از افراد فقط  گل افتاب گردان شادابی را می بینند. دیگران یک باغ پر تلالو که کل مکعب و صحرا را دربرگرفته!

رنگ و نشاط گل می تواند به سلامت بچه ها و رفاه احتمالی شان اشاره داشته باشد. موقعیتشان نسبت به مکعب می تواند روابط جالبی را نشان دهد. من زنی را می شناسم که اسبش در حال خوردن گل هایش بوده.

در نهایت، طوفان به تهدید اشاره دارد.

این موضوع از وضعیت فعلی فرد صحبت می کند و اینکه چگونه آنها خطر را در زندگی شان حس می کنند. برخی شاید طوفانی را در راهی دور مشاهده کنند، یا در خط افق، در حال محو شدن از دید. عده ای ممکن است خود شان را در میان رعد و برق و طوفان بیابند. با تگرگ هایی به اندازه توپ تنیس که عصبانی مکعب شکننده و اسب شان را هدف قرار داده. به معنی اسیب و زخم هایی است که هم اکنون در زندگی می بینید.
حالا مسئله این است ایا همه ی این ها درست است؟ البته که این طور نیست. ولی دلیل نمی شود که هر روز مجلات و روزنامه های حاوی طالع بینی که حاوی خصوصیات ماه و تعبیر دیدن اسب و نردبان است نخوانیم. این یک بازی است، البته آنی که سالهاست در اشکال مختلف بیان می شود.

اما اگر شما همراه با من بازی کرده باشید، تشویق تان می کنم با دیگران انجامش دهید. به حس غریبی از قابلیت اطمینان بودن نسبت به آن دست پیدا خواهید کرد. دلایل بسیاری وجود دارد: مردم خودشان را بر روی اشیای انتزاعی (مکعب) و عواطفشان را نسبت به حیوانات (اسب) نشان می دهند. پرورش گل ها شباهت هایی به کودکان دارد و طوفان علامتی از خطر زیست محیطی است که باعث پریشانی مان می شود و نردبان چیزی است که برای حمایت پیدا می کنیم .

شاید همه این ها واهی و پوچ باشد.

اما من می گویم، این ابزاری باور نکردنی برای آشنا شدن با اشخاص است. در پنج دقیقه شما قادر خواهید بود در مورد شخصیت، دوستان، شریک زندگی، کودکان، خطرات، رویاها و آرزوهای یک غریبه کلی مطلب بفهمید. و احتمالا کلی هم تفریح و می خندید.

5 thoughts on “تفسیر تصوراتتان

 1. درنا کوچولو says:

  این برای پست : 🙂

  واما سر رسید میگه ۱۴ تیر به این وبسایت:* سر بزنید

  تقویم میگه ۱۴ تیر روز قلم ؛ بانوی نویسنده عزیزم روز قلم مبارک قلمتون مانا و نویسا و توانا باد
  پاسخ: ممنون درنای مهربانم

 2. جالب بود من انجامش دادم ، مکعب بزرگ و شیشه ای درخشان و براق در فاصله ای نچندان دور ، نردبانی افتاده به کناری نزدیک مکعب ، اسبی سفید و نجیب و زیبا با یالهای افتاده که به فاصله ی نزدیک به من ایستاده و سر به زیر مشغول شیهه کشیه ، یک بوته پر از گلهای رز قرمز زیبا … و اما گردبادی در فاصله ای خیلی دور که نزدیک شدنش حس نگرانی زیادی رو به وجود آورد برام!!
  پاسخ: مرسی از حضورتان

 3. خصوصیات صحرا وقت تجسم مکعب و گل و اسب و نردبان از ذهن دور میشه ، چیزی که دوستش نداشتم همین گردباد و نگرانی و حس بدی بود که بهم دست داد موقع تجسمش!!

  فیروزه جان .. خیلی وقته منتظر پست جدیدیم هاااااا خانم 🙂
  پاسخ: سلام عزیزم.
  کمی حالم خوش نبود. ممنون از حضور و احوالپرسی تان.

 4. بیتا says:

  فیروزه جان سلام
  چند وقته که سایتت بروز نمی شه .انشاءالله همه چیز مرتبه دیگه ؟
  پاسخ: سلام عزیزم.
  خاله ام فوت کرد و چند روی هم حالم خوش نبود. ممنون از احوالپرسی تان. خیلی لطف کردی بیتا جان، مرسی.

 5. بیتا says:

  عزیزم بهت تسلیت میگم .امیدوارم روحشون در آرامش باشه وحال شما هم بهتر بشه.
  پاسخ: ممنون عزیزم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.